Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji

OBOWIĄZKI

  • Obsługa linii odlewniczej.
  • Polerowanie, stemplowanie i grawerowanie wytworzonych produktów.
  • Pakowanie i raportowanie dziennej produkcji.
  • Współtworzenie nowych rozwiązań optymalizacyjnych w dziale.
  • Obsługa urządzeń peryferyjnych w procesie odlewniczym.

WYMAGANIA

  • Dokładność wykonywanych zadań.
  • Cierpliwość i zaangażowanie.
  • Umiejętność przyswajania przekazywanej wiedzy.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Podstawowa obsługa komputera.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Przyuczenie oraz wdrożenie na powyższe stanowisko.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na brygadzistę zmiany.
  • Pracę w zgranym zespole, tworzącym nowy dział.
  • Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@germaniamint.com
w temacie wiadomości wpisując: Pracownik produkcji lub skorzystać z zakładki APLIKUJ
aplikacje przyjmujemy do dnia: 06.05.2021 r.

Termin składania CV minął. Dziękujemy za zgłoszone kandydatury!

gold line