Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko:

Młodsza księgowa/księgowy

OBOWIĄZKI

  • Kontrola formalno-rachunkowa, księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych.
  • Uzgadnianie rozrachunków i sald z kontrahentami.
  • Wprowadzanie płatności do banku.
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych oraz kart służbowych.
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym.
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz raportów statystycznych (GUS).
  • Wsparcie zespołu księgowości we wszystkich pozostałych zadaniach.

WYMAGANIA

  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości.
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia itp.).
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Praktyczna znajomość MS Excel.

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ugruntowanej na rynku firmie.
  • Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy na każdym etapie zatrudnienia.
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na ubezpieczenie grupowe dla pracownika i rodziny.
  • Imprezy integracyjne.

Wymagane dokumenty:

  • CV

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@germaniamint.com
w temacie wiadomości wpisując: Młodsza księgowa/księgowy lub skorzystać z zakładki APLIKUJ
aplikacje przyjmujemy do dnia: 31.08.2021 r.

Termin składania CV minął. Dziękujemy za zgłoszone kandydatury! księgowa praca jelenia góra

gold line