Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

OBOWIĄZKI

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki oraz firm powiązanych zgodnie
    z obowiązującą ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi.
  • Sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT, VAT-UE oraz innych wymaganych przepisami.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat).
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym.
  • Uzgadnianie rozrachunków i sald z kontrahentami.
  • Uzgadnianie transakcji magazynowych i ich księgowanie.
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz raportów statystycznych (GUS).
  • Wsparcie zespołu księgowości we wszystkich pozostałych zadaniach.

WYMAGANIA

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w pełnej księgowości.
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia itp.).
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność stosowania ich w praktyce.
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Praktyczna znajomość MS Excel.

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima.
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ugruntowanej na rynku firmie.
  • Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy na każdym etapie zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@germaniamint.com
w temacie wiadomości wpisując: Księgowy/Księgowa lub skorzystać z zakładki APLIKUJ
aplikacje przyjmujemy do dnia: 31.07.2021 r.

Termin składania CV minął. Dziękujemy za zgłoszone kandydatury! księgowa praca jelenia góra

gold line