Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko:

Junior Project Manager

OBOWIĄZKI

  • Rzetelne i terminowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji kosztów.
  • Wsparcie realizacji bieżących projektów.
  • Delegowanie i monitorowanie zadań wewnątrz firmy oraz wśród podwykonawców.
  • Współpraca z podwykonawcami, w tym negocjowanie warunków współpracy.
  • Kontakt z klientami podczas realizacji projektu.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów z kontrahentami (min. poziom B1/B2).
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietów biurowych.
  • Pewność siebie, pracowitość, samodzielność, determinacja, zaangażowanie.
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność jednoczesnego koordynowania wielu zadań.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wdrożenie na powyższe stanowisko.
  • Wsparcie techniczne pozostałych działów firmy na każdym etapie zatrudnienia.
  • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na ubezpieczenie grupowe dla pracownika i rodziny.
  • Imprezy integracyjne.

Wymagane dokumenty:

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@germaniamint.com
w temacie wiadomości wpisując: Junior Project Manager lub skorzystać z zakładki APLIKUJ
aplikacje przyjmujemy do dnia: 31.08.2021 r.

Termin składania CV minął. Dziękujemy za zgłoszone kandydatury!

gold line