Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko:

Junior Graphic Designer

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie projektów graficznych według wytycznych.
  • Przygotowywanie i realizacja projektów na potrzeby druku i kanałów cyfrowych.
  • Wykonywanie i obróbka graficzna zdjęć.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy z grafiką komputerową.
  • Znajomość programów graficznych ? Photoshop, Adobe Ilustrator oraz Corel.
  • Pracowitość, samodzielność, determinacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Zmysł artystyczny i techniczny
  • Umiejętności fotograficzne.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Udział w projektach realizowanych dla czołowych firm numizmatycznych z całego świata.
  • Wdrożenie na powyższe stanowisko.
  • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na ubezpieczenie grupowe dla pracownika i rodziny.
  • Imprezy integracyjne.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Portfolio

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@germaniamint.com
w temacie wiadomości wpisując: Junior Graphic Designer lub skorzystać z zakładki APLIKUJ
aplikacje przyjmujemy do dnia: 31.08.2021 r.

Termin składania CV minął. Dziękujemy za zgłoszone kandydatury! praca dla grafika jelenia góra

gold line